Moodulmajad

BildEco Chill-out

BildEco Chill-out (saun) on tehases valmistatud moodulmaja, mis transporditakse Teie krundile ühes tükis.

Hoone ehitusaslune pindala on alla 20 m2. See tähendab, et hoone püstitamiseks kohalikult omavalitsuselt luba taotlema ei pea. Arvestama peab ranna või kalda kasutamise kitsendustega.

Hoones on leiliruum, pesemisruum koos WC-ga, puhkeruum ja magamislavatsid 4-le inimesele.
Hoone saab ühendada vee- kanalisatsiooni või elektrivõrguga. Kuna tihti ole suvilakruntidel võimalusi võrkudega liitumiseks, siis saab seda kasutada ka OFF-GRID majana.
Hoone seinale on võimalik paigaldada päiksesepaneelid, mis toidavad ära valgustuse, külmkapi ja muu elektroonika.
Hoone tagumise varikautuse alla on võimalik paigaldada vihmavee kogumispaak, kus vesi juba päikse käes soojeneb. Samas sobib see varjualune ideaalselt puude hoidmiseks või saab sinna paigaldada kompostkäimla, kui kanalisatsioonitrassi ei ole.

Kui tunned, et tahad endale mugavat ja funktsionaalset suvilat, aga ei taha terve suvi läbi ehitamise või projektijuhtimisega tegeleda, siis on moodulsaun suurepärane alternatiiv.

Lisainfo
Hoone kandekonstruktsioonid:tehakse ristkiht liimpuidust (CLT), mis annab hoonele tugevuse ja ja jäikuse ning samas jääb see ka hoone siseviimistluseks. Hoone soojustatakse PUR vahuga, mis tagab hea sooja- ja õhupidavuse juba õhukese kihina soojustades.
Hoonesse on võimalik paigaldada:elektri- või puukeris. Puukerise puhul toimub kütmine puhkeruumist. Sinna paigaldatakse klaasuksega keriseahi, mis lisab hubasust ja annab lisaks ruumi sooja. Hind sõltub suuresti Sinu erisoovidest, teeme personaalse pakkumise!
Ristkihtpuit:CLT
Täpsema info saamiseks:võta meiega ühendust